ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

Η Ακαδημία  Μπάσκετ του συλλόγου μας απασχολεί παιδιά ηλικίας από 5 έως 14 ετών και έχει τα εξής τμήματα:

  • JUNIOR A’
  • JUNIOR B’
  • ΠΡΟΜΙΝΙ
  • ΜΙΝΙ
  • ΠΑΙΔΕΣ
  • ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

—————————

  • ΕΦΗΒΙΚΟ
  • ΠΡΩΤΗ ΟΜΑΔΑ
                                                                                           ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ                                                                                                                 ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ
                                                                                                         ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                                                                ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018-2019
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΤΜΗΜΑΤΑ
ΠΑΙΔΙΚΟ 17:30-19:00 17:30-19:00 19:00-20:30 18:000-19:30
(2003) ΑΓΩΝΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 16:00-17:30 19:30-21:00 8:00-9:30π.μ. 19:15-21:00
(2004-2005)
ΠΡΟΜΙΝΙ-ΜΙΝΙ 16:00-17:30 8:30-10:00 14:00-15:00
(2007)
JUNIOR A’ 17:00-18:00 9:30-11:00 13:00-14:00
(2008-2009)
JUNIOR B’ 16:00-17:00 10:30-12:00 12:00-13:00
(2008-2009)
JUNIOR Γ΄ 16:00-17:00 10:30-12:00 12:00-13:00
(2010-11-12-13)
ΕΦΗΒΙΚΟ 22:00-23:30 17:30-19:00 21:00-22:30 19:15-20:45
(2001-2002)
ΑΝΔΡΙΚΟ 19:00-20:30 19:00-20:30 20:30-22:00 ΑΓΩΝΑΣ ΡΕΠΟ 19:30-21:00 ΡΕΠΟ

PROGRAMMA 2018-19PROGRAMMA 2018-19             

Οι προπονήσεις γίνονται στο Κλειστό Γυμναστήριο στο Βυζαντινό Αθλητικό Κέντρο
(Μεγάλη του Γένους Σχολή 10 , Άλιμος)

ΝΕΑ—-www.eskana.gr/search/label/PRVTATHLHMA_ANDRVN_C

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210-9968981

ΑΝΔΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Β ΕΣΚΑΝΑ

ΑΓΩΝ/ΚΗ ΗΜΕΡ & ΩΡΑ  

ΑΓΩΝΑΣ

 

1 04/10 & 21:30  

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

2 11/10 & 21:30  

Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ

 

3 18/10 & 21:30  

 

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

 

4 25/10 & 21:30  

Α.Ο ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

 

5 01/11 & 20:30  

Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

6 08/11 & 21:30  

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

7 15/11 & 21:30  

Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ

 

8 22/11 & 21:30  

ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

9 29/11 & 21:30  

Α.Ο ΤΑΤΑΥΛΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ

 

10 06/12 & 19:45  

ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

11 13/12 & 21:30  

Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ

 

12 20/12 & 21:30  

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

 

13 10/01 & 21:30  

Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

 

14 17/01 & 21:30  

Α.Ο ΤΑΤΑΥΛΑ – ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

 

15 24/01 & 21:30  

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

16 31/01 & 21:30  

Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ

 

17 07/02 & 20:00  

ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

18 14/02 & 21:30  

Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ – Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ

 

19 21/02 & 21:30  

Α.Ο ΤΑΤΑΥΛΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.

 

20 28/02 & 21:00  

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

21 14/03 & 21:30  

Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ.

 

22 21/03 & 21:30 ΣΟΥΡΜΕΝΑ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

23 28/03 & 21:30  

Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

 

24 04/04 & 21:45  

ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

25 11/04 & 21:30  

Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

 

26 18/04 & 21:00  

ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

 

Γ΄ ΕΦΗΒΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018-2019

ΑΓΩΝ/ΚΗ ΗΜΕΡ & ΩΡΑ  

ΑΓΩΝΑΣ

 

1 09/10 & 21:30  

ΤΡΑΧΩΝΕΣ/ΔΙΑΣ – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

2 14/10 & 19:15  

Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

 

3 20/10 & 15:15  

Α.Σ. ΠΕΡΑ – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

4 30/10 & 21:30  

ΣΟΥΡΜΕΝΑ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

5 04/11 & 19:15  

Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ

 

6 13/11 & 21:45  

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

7 18/11 & 19:15  

Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ

 

8 27/11 & 21:30  

ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

9 01/12 & 20:00  

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

10 09/12 & 19:15  

Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ/ΔΙΑΣ

 

11 16/12 & 21:45  

ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

12 05/01 & 19:15  

Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ – Α.Σ. ΠΕΡΑ

 

13 13/01 & 19:15  

Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ

 

14 20/01 & 21:15  

ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

15 27/01 & 19:15  

 

Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ

 

16 05/02 & 21:30  

ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

17 10/02 & 19:15  

Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

 

18 17/02 & 19:15  

Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.

 

Γ΄ ΠΑΙΔΩΝ 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018-2019

ΑΓΩΝ/ΚΗ ΗΜΕΡ & ΩΡΑ  

ΑΓΩΝΑΣ

 

1 09/10 & 20:00  

ΡΕΠΟ

 

2 13/10 & 18:15  

Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ – Α.Ο.Κ. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

 

3 20/10 & 13:30  

Α.Σ. ΠΕΡΑ – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

4 27/10 & 21:30  

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

5 03/11 & 18:15  

Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ

 

6 13/11  

ΡΕΠΟ

 

7 17/11 & 18:15  

Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ

 

8 27/11 & 20:00  

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

9 01/12 & 18:15  

Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.

 

10 08/12 & 18:15  

ΡΕΠΟ

 

11 11/12 & 20:15  

Α.Ο.Κ. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

12 & 18:15  

Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ – Α.Σ. ΠΕΡΑ

 

13 12/01 & 18:15  

Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.

 

14 22/01 & 20:00  

ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

15 26/01  

ΡΕΠΟ

 

16 05/02 & 20:00  

 

ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

17 09/02 & 18:15  

Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.

 

18 17/02 & 21:30  

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. – Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ

 

Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΗΣ 12ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΘΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΛΟΓΩ ΕΛΛΕΙΨΗΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΩΝ.

1640total visits,1visits today