Μεγάλη νίκη για την εφηβική μας ομάδα!!!!

Μεγάλη νίκη για την εφηβική μας ομάδα καθώς το Σάββατο 23/3 κέρδισε με σκορ 63-56 την ομάδα της Νεανικής Μεγαριδας και έκανε το 3/3 για τη Β φάση του πρωταθλήματος.
Το παιχνίδι ξεκίνησε με τις δύο ομάδες να συμβαδίζουν στο σκορ με το ημίχρονο να κλείνει με σκορ 33-29 υπέρ της ομάδας μας. Ένα εκπληκτικό τρίτο δεκάλεπτο ανέβασε τη διαφορά ακόμα και στους 15 πόντους. Στο τέταρτο δεκάλεπτο τα Μέγαρα με την ποιότητα και την εμπειρία τους ροκανισαν τη διαφορά η οποία 2 λεπτά πριν τη λήξη έφτασε στους πέντε πόντους.
Το τελικό όμως σφύριγμα βρήκε τους αθλητές μας νικητές,  με μια διαφορά εφτά πόντων που θα φανεί σημαντική στη ρεβάνς.
Συγχαρητήρια σε όλους και ένα μεγάλο ευχαριστώ στον κόσμο που ήρθε να τους συμπαρασταθεί.
Επόμενο ραντεβού, την ερχόμενη Κυριακή στις 19:15 με αντίπαλο την ομάδα του Ατρόμητου Πειραιά.
Σας περιμένουμε όλους να δείτε από κοντά και να βοηθήσετε τους αθλητές μας.