ΠΑΓΚΡΑΤΙ 0-Α.Ο.ΤΑΤΑΥΛΑ 3

Στο αφιλόξενο γήπεδο του ελληνικού, Κυριακή απόγευμα η ομάδα μας δείχνοντας τις πραγματικές της δυνατότητες, κέρδισε την ενισχυμένη με μεταγραφές Ιανουαρίου ομάδα του Παγκρατίου, με το ευρύ σκορ 3-0 διατηρώντας το μηδέν παθητικό για έκτο παιχνίδι. Με δύναμη και πάθος το πρώτο ημίχρονο τελείωσε 1-0 αντί για 3-0, χάνοντας η ομάδα μας σωρία ευκαιριών.

Στο δεύτερο ημίχρονο στο σκληρό παιχνίδι των αντιπάλων μας, απάντησε με δύο γκολ ακόμη η ομάδα μας. Δυστυχώς οι αντίπαλοι μας με το σκληρό παιχνίδι τους προσπάθησαν να χαλάσουν την ροή του αγώνα, πράγμα από το οποίο δεν μας προστάτευσε ο διαιτητής του αγώνα επιτρέποντας την κλοτσιά να πέφτει σύννεφο.