Οι junior ακαδημίες μπάσκετ του Α.Ο. Ταταύλα διοργανώνουν σε συνεργασία με το Χαμόγελο του Παιδιού Πασχαλινό τουρνουά μπάσκετ στο “Βυζαντινό Αθλητικό Κέντρο” (Μεγάλη του Γένους σχολή 10, Άλιμος).
Προσκεκλημένες ομάδες:
![](https://tatavlasc.gr/wp-content/uploads/2022/03/Στιγμιότυπο-2022-03-30-5.35.37-μμ-1024x257.png)
Οι junior ακαδημίες μπάσκετ του Α.Ο. Ταταύλα διοργανώνουν σε συνεργασία με το Χαμόγελο του Παιδιού Πασχαλινό τουρνουά μπάσκετ στο “Βυζαντινό Αθλητικό Κέντρο” (Μεγάλη του Γένους σχολή 10, Άλιμος).
Προσκεκλημένες ομάδες: